"Binə Aqro" QSC WorldFood Moscow 2020 sərgisində iştirak edəcək.
Cari ilin 22-25 sentyabr tarixlərində "Binə Aqro" QSC-nin nümayəndə heyəti  WorldFood Moscow sərgisində iştirak edəcəkdir. Sərgidə iştirak Azərbaycan Respublikası İqtisadiyyat Nazirliyinin və AZPROMO-nun dəstəyi ilə həyata keçirilir.
Qeyd etmək lazımdır ki, sərgidə 65 ölkədən 1764 Rusiya Federasiyası, xarici istehsalçı və tədarükçü, bütün kateqoriyalarda geniş çeşidli qida məhsulları təqdim edəcəkdir. 100-dən çox spiker, 15-dən çox tədbir və 2271 nümayəndənin iştirakı planlaşdırılan sərgidə Azərbaycanın da kənd təsərrüfatı sektorunun nailiyyətləri və məhsulları nümayiş etdiriləcək.
Xatırladaq ki, WorldFood Moscow 2020, 22-25 sentyabr tarixlərində Moskva şəhərində yerləşən Crocus Expo sərgi mərkəzində keçiriləcəkdir.

Bine Agro CJSC will take part in WorldFood Moscow 2020.
The delegation of Bine Agro CJSC will take part in the WorldFood Moscow exhibition on September 22-25. Participation in the exhibition is supported by the Ministry of Economy of the Republic of Azerbaijan and AZPROMO.
It should be noted that 1,764 Russian manufacturers and suppliers from 65 countries will present a wide range of food products in all categories at the exhibition. The exhibition, which will be attended by more than 100 speakers, more than 15 events and 2,271 delegates, will also showcase the achievements and products of Azerbaijan's agricultural sector.